Jste zde

Vítejte v sekci ČMI Medical

 

Vítejte v sekci ČMI Medical - Centra pro certifikaci zdravotnických prostředků! 

 

ČMI má stále volné kapacity pro přijímání žádostí o posouzení shody

Pokud máte zájem o využití přechodného období dle nařízení EU 2023/607 (Amendment k MDR) je nutné podat oficiální žádost o posouzení shody zdravotnických prostředků oznámenému subjektu, a to nejpozději do 26. 5. 2024.

Podání žádosti předchází proces podání nezávazné poptávky, přezkumu poptávky ze strany oznámeného subjektu a vypracování cenové nabídky. Z toho důvodu si dovolujeme vyzvat žadatele, aby podali své poptávky co nejdříve.

Při podání nezávazné poptávky po 15.5.2024 bohužel nebudeme schopni garantovat, že se proces stihne ve stanoveném termínu.

 

 

Dne 22. 12. 2023 byl ČMI oficiálně jmenován oznámeným subjektem dle nařízení 2017/745 MDR 

Výrobci tak od tohoto data mohou ČMI zasílat nezávazné poptávky a žádosti o posouzení shody svých zdravotnických prostředků

 

 

Na těchto webových stránkách se dozvíte veškeré důležité informace, které budete pro proces posouzení shody Vašeho zdravotnického prostředku a pro komunikaci s Českým metrologickým institutem potřebovat. Prosíme, postupujte dle jednotlivých záložek v levém sloupci obrazovky. 

V případě jakýchkoli dotazů se pak neváhejte obrátit přímo na naše pracovníky, kteří Vám rádi s čímkoli pomohou. Spojení na ně naleznete v záložce Kontaktujte nás.

 

Těšíme se na spolupráci!

Tým ČMI Medical