Jste zde

Kontakty

Jméno Hlavní funkce E-mail Telefon Mobil
Mgr. Petr Klapetek Ph.D. vedoucí oddělení primární nanometrologie a technické délky pklapetek@cmi.cz 545 555 709 734 423 706
Ing. David Nezval metrolog dnezval@cmi.cz 545 555 720
Mgr. Miroslav Valtr Ph.D. metrolog mvaltr@cmi.cz 545 555 337
Mgr. Anna Charvátová Campbell Ph.D. metrolog acharvatovacampbell@cmi.cz 545 555 337
doc. Mgr. Jan Martinek Ph.D. metrolog jmartinek@cmi.cz 545 555 720
Mgr. Radek Šlesinger Ph.D. metrolog rslesinger@cmi.cz 545 555 337
Dr. Nupinder Jeet Kaur metrolog nkaur@cmi.cz
Bc. Václav Hortvík metrolog vhortvik@cmi.cz 545 555 236
Ing. Petr Grolich metrolog pgrolich@cmi.cz 545 555 720
Ing. Václav Duchoň metrolog - zástupce vedoucího oddělení vduchon@cmi.cz 545 555 207, 545 555 221, 545 555 704 724 106 261
Ing. Jan Šrámek Ph.D. metrolog jsramek@cmi.cz 545 555 205, 545 555 704, 545 555 221 737 292 042
Martina Lancouchová metrolog mlancouchova@cmi.cz 545 555 210, 545 555 219, 545 555 220 727 900 568
Zdeňka Macháčková metrolog zmachackova@cmi.cz 545 555 210, 545 555 219, 545 555 220 606 642 699
Jaroslav Klíma metrolog jklima@cmi.cz 545 555 205, 545 555 244, 545 555 704, 545 555 221
Ivan Sláma metrolog islama@cmi.cz 545 555 210 727 939 419